"Не дамо скасувати люстрацію": під КС зібралися активісти

Фото
Укрінформ
Під Конституційним Судом проходить акція проти скасування закону "Про очищення влади". 

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, у акції “Не дамо скасувати люстрацію!”, яку організувала ГО "Справа громад", беруть участь декілька десятків осіб. Люди тримають національні прапори і плакати з написами "Проти реваншу і мародерів", "Люстрації бути", "Стоп реваншу" і "Конституція не позеленіє".

Акція “Не дамо скасувати люстрацію!” / Фото: Геннадій Мінченко, Укрінформ

У вівторок у порядку денному КСУ першим питанням стоїть розгляд справи за конституційними поданнями щодо відповідності Конституції окремих положень закону "Про очищення влади".

Читайте також: Гройсман хоче повернути кримінальну відповідальність за незаконне збагачення

Як повідомлялося, закон "Про очищення влади" набув чинності у жовтні 2014 року. Документ передбачає, що особи, які займають посади, що підпадають під люстраційну перевірку, повинні не пізніше, ніж на десятий день з початку проведення перевірки в установі, подати своєму керівникові власноруч написану заяву про згоду на проведення перевірки.

Того ж року до КСУ надійшло два подання від ВСУ та одне подання від 47 народних депутатів щодо конституційності деяких положень закону про очищення влади. Згодом суд об'єднав три подання в одне провадження.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-