Антикорупційний суд отримав будівлю, яка йому не підходить - голова ВАС

Антикорупційний суд отримав будівлю, яка йому не підходить - голова ВАС

Укрінформ
Новобрана голова Вищого антикорупційного суду України Олена Танасевич заявила, що наразі немає будівлі, яка б відповідала потребам судової установи.
Про це вона заявила під час прямого включення в ефірі Громадського.

«Наразі є призначені судді, є призначеними частина працівників апарату, однак перед нами дуже широкий фронт робіт. Нам необхідно укомплектувати кадри, нам необхідно вирішити питання матеріально-технічного забезпечення Вищого антикорупційного суду», — зауважила суддя.

За її словами, зокрема, є й питання щодо приміщення суду, «це ті питання без яких суд не зможе почати роботу».

«Зборами суддів було визначено дату початку роботи. Це 5 вересня 2019 року і до цієї дати ми будемо всіляко намагатися розв’язати всі наші поточні проблеми і розпочати здійснювати правосуддя», — додала Танасевич.

Читайте також: Вищий антикорупційний суд очолила Олена Танасевич

На уточнююче запитання журналіста щодо приміщення у Солом’янському районі Києва, яке виділили для потреб Антикорупційного суду, Танасевич пояснила, що «приміщення на сьогоднішній день не пристосоване для того, щоб у ньому функціонував суд».

«Воно потребує капітального ремонту, перепланування, реконструкції. Це є певний час. Наразі вирішується питання щодо забезпечення Вищого антикорупційного суду тимчасовою будівлею», — сказала вона.

Як повідомляв Укрінформ, сьогодні судді Вищого антикорупційного суду визначили 5 вересня 2019 року датою початку роботи суду. Перед цим судді з третьої спроби обрали головою суду Олену Танасевич.

Раніше у коментарі Укрінформу суддя Маркіян Галабала зазначав, що Вищий антикорупційний суд зможе розпочати роботу не раніше, ніж через чотири місяці, тобто у серпні-вересні поточного року. Суддя пояснив, що стільки часу потрібно для обладнання спеціальної кімнати, де слідчі судді будуть надавати санкції для проведення слідчих дій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-