В Україні перевірки якості ліків фіксуватимуть на відеокамери з GPS

В Україні перевірки якості ліків фіксуватимуть на відеокамери з GPS

Укрінформ
Для більшої прозорості, об’єктивності та зменшення корупційних ризиків в контролі за якістю ліків Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками фіксуватиме всі перевірки на відеокамери.

Про це в.о міністра охорони здоров'я Уляна Супрун написала в Facebook.

"Процес перевірки інспектори служби будуть знімати з допомогою нагрудних відеокамер. Фіксуватимуть не вибірково, а повністю — від початку до кінця. Також камера буде оснащена GPS пристроєм для передачі чітких координат місця перевірки", - наголосила Супрун.

На її переконання, така система фіксації процесу перевірки полегшить документування спостережень та складання звітів для інспекторів; допоможе забезпечити об’єктивність, повноту та достовірність результатів перевірки; стане ефективним інструментом у вирішенні спірних питань та уникнення провокацій, які потенційно можуть виникнути під час інспектування.

Читайте також: У 2020 році зміни у медицині почнуться на рівні стаціонарів - Супрун

"У пілотному режимі проект почне працювати вже з цього місяця в Києві. До кінця року ця практика пошириться по всій Україні", - підкреслила урядовець і додала, що такий підхід вже використовують експерти ДП “Український фармацевтичний інститут якості”.

За її словами, відеофіксація допоможе суттєво знизити корупційні ризики.

"Цей метод не панацея, але, безумовно, дуже великий крок вперед до більш прозорої та об'єктивної роботи", - наголосила Супрун.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-