Україна повідомить спецслужбам ЄС про дії російських диверсантів у Європі

Україна повідомить спецслужбам ЄС про дії російських диверсантів у Європі

Укрінформ
Затримані на території України російські терористи надали свідчення щодо своєї діяльності в тому числі і на території країн ЄС, тому СБУ планує взаємодіяти зі своїми європейськими колегами в питанні перевірки отриманих даних.
Про це повідомив голова Служби безпеки України Василь Грицак, відповідаючи на питання кореспондента Укрінформу щодо співпраці з колегами з європейських країн у справі щодо викриття російської диверсійно-розвідувальної терористичної групи на території України.

«На цю хвилину я хочу сказати, що ми не інформували наших колег з Європейського Союзу про ту протиправну діяльність представників російських спецслужб, яку вони вели на території України та Євросоюзу. Але в рамках кримінального провадження за допомогою правових механізмів ми обов’язково будемо взаємодіяти і обов’язково будемо перевіряти надані нам в процесі здійснення слідчо-розшукових дій матеріали», - заявив Грицак.

Читайте також: Грицак розповів про кілька замахів на українського розвідника

В СБУ кореспонденту Укрінформу також повідомили, що підсумкам розслідування злочинної діяльності російської ДРГ на території ЄС буде присвячена окрема прес-конференція.

Як повідомляв Укрінформ, СБУ припинила діяльність на території України диверсійно-розвідувальної терористичної групи спецслужб РФ і затримала її членів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-