У Кишиневі презентували книгу Портникова

У Кишиневі презентували книгу Портникова "Дзвони Майдану"

Фото
Укрінформ
У Культурно-інформаційному центрі у складі Посольства України у Республіці Молдова відбулася зустріч дипломатів та української громади Молдови з журналістом, публіцистом Віталієм Портниковим, який презентував свою нову книгу “Дзвони Майдану”.

Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Молдові.

До учасників зібрання звернувся Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Молдова Іван Гнатишин, зазначивши, що цього року виповнилося п'ять років з часу окупації частини територій України, нагадав про Революцію Гідності і поінформував про позитивні зміни у нашій державі та в українському суспільстві.

Зі свого боку Портников провів детальний аналіз суспільно-політичних процесів в останні роки, поділився думками щодо перспектив та вектору розвитку України, консолідації української національної ідентичності як передумови об’єднання суспільства з метою протидії засобам гібридної війни з боку Росії.

Читайте також: Більшість українців за збереження пам’яті про Майдан і Небесну Сотню

16 квітня відбулася також зустріч українського журналіста зі слухачами факультету міжнародних відносин, політичних наук та журналістики Міжнародного незалежного університету Молдови “ULIM”.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-