Розенко розповів, що далі буде із монетизацією субсидій

Розенко розповів, що далі буде із монетизацією субсидій

Укрінформ
Про нову систему отримання субсидій розповів у Рівному віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко під час наради за участю управлінців, медиків, працівників установ соціальної сфери області.

«Щоб оформити субсидію, треба було пройти 9 кіл пекла і простояти в кілометрових чергах. Після реформування системи субсидій ми зробили цей процес максимально простим. Процес реформування субсидій розпочався не за місяць до виборів, а 4 роки тому. І монетизація повністю відповідає стратегії реформування системи субсидій», - підкреслив віце-прем’єр.

За словами Розенка, наступне завдання - завершити трансформацію монетизації субсидії. Це фінальний елемент реформування системи субсидій.

«Людина на руки отримує ресурс, тобто кошти. А за рахунок економії споживання газу та електроенергії вона залишає собі зекономлену частку коштів. Вперше в історії України ми робимо такий непростий і колосальний крок – переведення з безготівкової форми субсидії в готівкову», - додав Розенко.

Читайте також: Субсидії “живими” грошима виплатять ще у квітні й травні

Як розповів директор департаменту соціального захисту населення Олексій Шамак, нині під систему субсидії підпадає приблизно 114 тис. домогосподарств краю. Майже 93 тисячі домогосподарств області отримують житлову субсидію готівкою за лютий та березень поточного року. Загальна сума нарахувань сягає майже 379 млн грн. Близько 13 тис. домогосподарств області є отримувачами субсидії в грошовій формі. У середньому розмір субсидії складає 1700 грн, розповів Шамак.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-