Зайнятим на суспільних роботах під час воєнного стану гарантують зарплату

Зайнятим на суспільних роботах під час воєнного стану гарантують зарплату

Укрінформ
Кабінет міністрів ухвалив постанову, якою гарантується оплата праці осіб, залучених до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану.

Про це інформують у Міністерстві соціальної політики.

Як зазначається, згідно з постановою “Про внесення змін до пункту 10 Порядку залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану”, працівникам функціонуючих в умовах воєнного стану підприємств за виконання суспільно корисних робіт забезпечуватиметься оплата відповідно до умов оплати праці, встановлених за професією (посадою), на яку їх зараховано.

У постанові вказано, що розмір такої оплати не може бути нижчим від розміру середньої заробітної плати за основним місцем роботи.

Читайте також: На аліменти пішли майже 300 тисяч, зароблені під час суспільних робіт

Також передбачається, що іншим працездатним особам за виконання суспільно корисних робіт у таких умовах забезпечуватиметься оплата відповідно до умов оплати праці, встановлених за професією (посадою), на яку їх зараховано, і розмір такої оплати при виконанні норми праці не може бути нижчим від розміру мінімальної заробітної плати, встановленого на дату нарахування оплати.

фото: tverezo.info

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-