Синод УПЦ МП зібрався на засідання в Лаврі

Синод УПЦ МП зібрався на засідання в Лаврі

Укрінформ
Перше у 2019 році засідання Священного Синоду Української православної церкви Московського патріархату

Про це повідомляє Релігійно-інформаційна служба України.

“У Києво-Печерській лаврі сьогодні розпочалося перше у 2019 році засідання Священного Синоду Української православної церкви Московського патріархату”, - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, засідання очолює митрополит УПЦ МП Онуфрій.

Як йдеться у повідомленні, під час роботи Синоду УПЦ МП будуть розглянуті поточні питання з життя церкви, а також питання, пов’язані з викликами, які постають перед церквою.

Перед початком засідання архієреї помолилися в храмі на честь святителя Миколая Чудотворця в резиденції предстоятеля УПЦ МП на території Києво-Печерської лаври.

Як відомо, попереднє засідання відбулося 17 грудня 2018 року.

Як повідомляв Укрінформ, 20 грудня 2018 року Верховна Рада ухвалила закон "Про внесення змін до Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" щодо назви релігійних організацій (об'єднань), які входять до структури (є частиною) релігійної організації (об'єднання), керівний центр (управління) якої знаходиться за межами України в державі, що законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та/або тимчасово окупувала частину території України". Він набув чинності 27 грудня.

Читайте також: На Тернопільщині зареєстрували перший в області статут громади у складі ПЦУ

Церкви МП мали у тримісячний термін внести до свого статуту зміни відповідно до ч. 7 ст. 12 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" та подати їх на реєстрацію у встановленому порядку.

Як повідомлялося, Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження за позовом Київської митрополії Української православної церкви (МП) до Міністерства культури про скасування наказу щодо внесення змін до статуту церков.

Фото: news.church.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-