УГКЦ закликала обирати того,

УГКЦ закликала обирати того, "з ким пройдемо етап на шляху від рабства до свободи"

Відео
Укрінформ
Глава УГКЦ Святослав (Шевчук) вважає, що вибори Президента України, які цього року збігаються із духовним шляхом Великого посту, є одним із важливих етапів нашого пасхального шляху, який, зокрема, розпочався від Революції гідності.

Таку думку він висловив у своєму відеозверненні щодо виборів Президента України, яке він адресував вірним УГКЦ і всім українцям, повідомляє медіа-ресурс УГКЦ.

Духовний лідер греко-католиків навів паралель з історією виходу вибраного народу з єгипетської неволі.

«Пустившись у цей шлях від рабства до свободи, ми, подібно як одвірки ізраїльтян, стали «позначені» кров’ю героїв Небесної сотні, їхньою пасхальною жертвою. Тепер ми опинилися перед наступним етапом нашої ходи – ходи в пустелі, але ходи до свободи», – підкреслив глава УГКЦ.

Читайте також: В Україні зареєстрували перше єпархіальне управління ПЦУ

На його думку, Божий народ у пустелі опинився перед певним вибором: йти дорогою Божих заповідей, Божого закону, чи йти за тим ідолом золотого тельця, якого сам собі змайстрував. Адже золотий телець – це намагання людини вимірювати правильність свого шляху лише власним добробутом, вигодою, людським міркуванням.

Він переконаний, що наш вибір під час президентських виборів є надзвичайно подібний до того вибору, що його мусів зробити ізраїльський народ біля гори Синай: йти за справжнім, живим Богом, чи за золотим тельцем.

«Я хочу звернутися до всіх вас підійти до цього свідомого та добровільного вибору з великою відповідальністю. Я усіх закликаю: обов’язково прийти проголосувати й узяти участь у цих виборах. Я також заохочую йти до Божої правди, Божих заповідей, навіть якщо цей шлях буде тяжким, сповненим різного роду небезпек і випробувань. Не обираймо того, хто хоче сповнити наші приземлені людські, а й деколи низькі мрії. А йдемо за тим, хто нас веде дорогою Божих заповідей. Я хочу запросити всіх вас зрозуміти, що ваш вибір є важливим християнським духовним обов’язком», – наголосив у своєму слові глава УГКЦ.

Читайте також: Вибори в Україні пройдуть чесно, а їх результати будуть захищені - Президент

Він переконаний, що українцям варто обирати того, з ким ми пройдемо наступний етап на шляху до свободи.

«Як ізраїльський народ мав спокусу повернутися назад до рабства, назад до Єгипту, назад до влади фараона, так само і ми маємо зараз вагання: йти вперед чи йти назад. Заклик, який скеровує до нас Господь, є закликом йти вперед до свободи, ставати вільними та гідними у нашій пасхальній ході. Нехай Господь дарує нам духовний шлях, який лежить через ці вибори як шлях до миру, істини та справжньої свободи», – зауважив глава УГКЦ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-