Епіфаній помолився за успішну роботу українських полярників в Антарктиді

Епіфаній помолився за успішну роботу українських полярників в Антарктиді

Фото
Укрінформ
Митрополит Київський і всієї України Епіфаній у Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі помолився за щасливу подорож та успішну працю 12-ти українських полярників в Антарктиді.

Про це повідомляється на сайті Православної церкви України.

«Кожна справа завжди розпочинається з молитви, тому перед початком вашої подорожі, наших українських науковців, ми помолилися Богові, щоб Господь благословив вам успішну дорогу, перебування та щасливе повернення додому», - глава ПЦУ.

Епіфаній помолився за щасливу подорож українських полярників в Антарктиду / Фото: pomisna.info

Під час зустрічі митрополит Епіфаній подарував учасникам експедиції книги Священного писання Старого та Нового завіту в українському перекладі, ікону святителя Миколая Чудотворця, а також вручив копію Томосу, яка зберігатиметься на станції «Академік Вернадський», в капличці святого рівноапостольного князя Володимира.

Зазначається, що керівник Національного антарктичного наукового центру Євген Дикий від імені усієї команди науковців-полярників подякував митрополиту Епіфанію за молитву, настанови і висловив сподівання на скору зустріч Епіфанія з тими українськими дослідниками, які уже рік перебувають на станції «Академік Вернадський» і невдовзі повернуться до України.

Читайте також: Копія Томосу зберігатиметься в Антарктиді

Як повідомлялося, учасники 24 Української антарктичної експедиції (УАЕ) вирушають з Києва 26 березня. Їхній шлях до станції «Академік Вернадський» в Антарктиді триватиме щонайменше 6 діб.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-