НАЗК знайшло порушення у звітах дев'яти політпартій

НАЗК знайшло порушення у звітах дев'яти політпартій

Укрінформ
Національне агентство з питань запобігання корупції затвердило 61 висновок за результатами аналізу звітів політичних партій, у 9 звітах виявлено порушення.

Про це повідомила прес-служба агентства.

"За результатами аналізу виявлені порушення у звітах 9 політичних партій: "Українська народна партія", "Народно-трудовий союз України", "Українська громадська рада", "Українська партія "Зелена планета", "Партія Народний порядок", "Всеукраїнська політична партія – Екологія та соціальний захист", "Партія регіонів", "Конгрес українських націоналістів", "Опозиційний блок", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: НАЗК передало до поліції дані про внески у виборчий фонд Гриценка

Зазначається, що висновки щодо партій-порушників містять інформацію про порушення порядку подання звіту політичної партії та встановленого порядку надання або отримання внеску на підтримку політичної партії, за що передбачена відповідальність за статтями 212-21, 212-15 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Висновки оприлюднені на офіційному веб-сайті НАЗК.

Загалом за ІV квартал 2018 року до Національного агентства надійшли 276 звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-