Сьогодні - річниця зі створення Української Центральної Ради

Сьогодні - річниця зі створення Української Центральної Ради

Укрінформ
Сучасна Україна не має повторити фатальних помилок, зокрема, внутрішніх незгод, що призвели до поразки Української революції 1917-1921 років.

Про це у Facebook написав Президент України Петро Порошенко.

“17 березня 1917 року було створено Українську Центральну Раду. Тоді українська революція продемонструвала колосальний державницький потенціал України. На жаль, шанс побудувати самостійну державу тоді було втрачено. Сьогодні, як і сто років тому, Україна захищає свою незалежність від російського агресора”, - нагадав Порошенко.

Він закликав пам’ятати до чого призводить розбрат і не допустити тих трагічних прорахунків, які призвели до поразки Української революції 1917-1921 років, а головним з них були внутрішні незгоди в умовах зовнішньої агресії.

Читайте також: Президент призначив тимчасового керівника Служби зовнішньої розвідки

"Пам’ятаймо українську пісню-молитву "В єдності сила народу. Боже, нам єдність подай". Слава єдиній, соборній, незалежній Україні!”, - написав Президент.

Як повідомляв Укрінформ, 17 березня 1917 році в Києві було створено Українську Центральну Раду – національний політичний центр, згодом перший український парламент, який керував національно-визвольним рухом українського народу, а потім і відродженою державою – Українською Народною Республікою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-