У Реви пояснили, що робити з невикористаною субсидією

У Реви пояснили, що робити з невикористаною субсидією

Укрінформ
Власники невикористаної субсидії мають право платити менше у платіжках за лютий та березень.

Про це інформує прес-служба Мінсоцполітики.

"Якщо станом на березень на рахунках у субсидіантів у надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги", - ідеться в повідомленні.

Також зазначається, "якщо домогосподарство економило чи отримало субсидію "заднім числом" за ті місяці, коли оплата комунальних рахунків відбувалася власними грошима, воно має право вимагати зменшеної за лютий платіжки на суму невикористаної житлової субсидії”.

У відомстві наголошують: у разі чималої переплати на рахунках, домогосподарство може розраховувати на ці кошти також і в квітні.

Читайте також: Монетизація субсидій: у перший день виплатили понад 350 мільйонів

"Станом на березень в особистому кабінеті субсидіанта висвічується невикористана субсидія на суму 1500 грн. Домогосподарство спожило у лютому газу на суму 1000 грн. Таке домогосподарство має право вимагати перерахунку платіжки за лютий, де згідно із законом має стояти сума до сплати "нуль". Рештау 500 грн переходить на квітень, і якщо сім’я спожила у березні газу на 1000 грн, їй у квітні залишається доплатити лише 500 грн", - пояснюють у відомстві на конкретному прикладі.

Таким чином, субсидія, яку отримало домогосподарство готівкою у березні та отримає у квітні, завдяки розумному споживанню енергоресурсів та наявності на рахунку в надавача послуги невикористаної допомоги, може бути використана на власний розсуд сім’ї.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-