У Лондоні вперше покажуть документальний фільм про українських політв'язнів у РФ

У Лондоні вперше покажуть документальний фільм про українських політв'язнів у РФ

Укрінформ
У Лондоні вперше відбудеться демонстрація документального фільму про українських в'язнів Кремля.

Також питання про політв'язнів і захоплених РФ військових моряків обговорюватиметься на зустрічі представників України з членами британського парламенту і політиками.

Про це повідомив адвокат Микола Полозов у Facebook.

"Перебуваю на берегах Темзи у Лондоні. Приїхав на запрошення посольства України у Великій Британії. ...У найближчі кілька днів очікується насичена програма. Зустріч з членами британського парламенту, представниками кабінету міністрів, британськими політиками та громадськими діячами. Звичайно ж мова йде про долю українських військовополонених моряків і українських політв'язнів - в'язнів Кремля", - написав Полозов.

Читайте також: Українці Португалії просять прем`єр-міністра припинити пропаганду РФ на місцевому ТБ

Також, за його словами, у лондонському кінотеатрі вперше відбудеться демонстрація документального фільму про українських політв'язнів, захоплених і утримуваних російською владою як на території окупованого Криму, так і в Російській Федерації.

"В ході ряду зустрічей я планую не тільки поінформувати своїх співрозмовників про нинішній стан військовополонених і політв'язнів, незаконно утримуваних у кремлівських в'язницях, а й спробувати знайти способи розв'язання цієї проблеми. Наша кінцева мета - звільнення українських військовополонених і політв'язнів з російських в'язниць. Будемо використовувати всі можливості для її досягнення", - додав Полозов.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-