Кабмін виплатив 17,2 мільйона визволеним з полону та родинам політв'язнів

Кабмін виплатив 17,2 мільйона визволеним з полону та родинам політв'язнів

Укрінформ
Уряд уже виплатив 17,2 млн грн визволеним з полону, родинам політичних в'язнів та військовополонених і продовжує підтримувати їх у разі необхідності.

Про це Прем'єр-міністр Володимир Гройсман сказав, презентуючи звіт уряду за 2018 рік на засіданні Кабміну, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Захист політв’язнів, військовополонених. Виплачено 17,2 млн грн 71 громадянину України, яких визволено із полону, 77 сім’ям політичних в’язнів для професійної правової допомоги, сім’ям 24 українських моряків, захоплених військовими РФ",- сказав Гройсман.

Читайте також: Денісова підтвердила візит омбудсмена РФ до військовополонених моряків

Він запевнив у тому, що влада у жодному разі не забула про Донбас. На території Донецької та Луганської областей нині реалізується 787 різних проектів, спрямованих на інфраструктурний та соціально-економічний розвиток регіону.

На тимчасово окупованих територіях розбудовується мережа телерадіомовлення. Вже забезпечено мовлення 17 радіостанцій у Донецькій області, 15 - у Луганській. Також на Донеччині працюють 9 цифрових та 6 аналогових телеканалів, на Луганщині - 10 і 4 відповідно.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-