США підтримали програму забезпечення житлом поліцейських і рятувальників

США підтримали програму забезпечення житлом поліцейських і рятувальників

Укрінформ
США підтримали програму МВС України по забезпеченню житлом поліцейських та рятувальників на умовах лізингу, що сприятиме входженню в цю програму міжнародних фінансових інституцій.

Про це у понеділо заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час зустрічі з заступником держсекретаря США – керівником Бюро з міжнародних питань, пов'язаних з наркотиками і правоохоронною діяльністю, Кірстен Медісон у Вашингтоні, повідомляє прес-служба МВС.

«Сьогодні ми говорили про розвиток та підтримку першої мотиваційної програми МВС по забезпеченню житлом поліцейських та рятувальників на основі пільгового кредитування. Ми отримали підтримку по структурним механізмам здійснення цієї програми, яка стосується близька 200 тис. людей, та взаємодії із міжнародними фінансовими інституціями», - сказав Аваков.

За його словами, підтримка Державного департаменту США буде сприяти входженню в програму забезпечення житлом поліцейських та рятувальників міжнародних фінансових інституцій.

Читайте також: Конфісковані ГПУ кошти спрямують на будівництво гуртожитків для контрактників

«Ми говоримо про участь INL у формуванні цієї програми із залученням міжнародних фінансових інституції. Зараз ми залучили в цю програму близько 340 млн євро і 2 млрд грн, які є в бюджеті. В березні, я думаю, ми побачимо перші договори поліцейських та рятувальників. Важливо, коли разом з нами є серйозні партнери, тоді міжнародні фінансові інституції, такі як Міжнародний банк, Банк реконструкції та розвитку увійдуть в цей процес. Тут методологія прописана детально і це буде легко», - наголосив міністр.

Окрема увага під час зустрічі була приділена питанням кібербезпеки.

«Окрім цього ми обговорили розвиток програм «Нове обличчя кордону», КОРД, Академія патрульної поліції та нові поліцейські відділки у селищах», - додав Аваков.

фото: прес-служба МВС

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-