Мінрегіон пропонує дозволити вільне планування в усіх типах квартир

Мінрегіон пропонує дозволити вільне планування в усіх типах квартир

Укрінформ
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ пропонує дозволити вільне планування у квартирах незалежно від кількості кімнат, зокрема, проектувати так звані кухні-ніші, які не відокремлені від інших приміщень стінами.

Про це написав заступник міністра Лев Парцхаладзе у Facebook.

"Хочемо прибрати ще одну застарілу норму в ДБН - проектувати квартири тільки з традиційним покімнатним плануванням. І натомість - запровадити можливість використовувати сучасні планувальні рішення. Наприклад, проектувати кухні-ніші та і взагалі передбачати вільне планування квартир. Сьогодні це дозволено робити тільки в однокімнатних квартирах. Ми пропонуємо впровадити можливість такого проектування і для квартир великих габаритів - в двокімнатних, трикімнатних і так далі", - написав Парцхаладзе.

Читайте також: В Україні готелі проектуватимуть із доступом до інтернету в кожному номері - Парцхаладзе

Згідно із запропонованими змінами, допускається планування кухні-ніші, якщо вона буде обладнана електричною плитою і механічною витяжною вентиляцією.

Парцхаладзе зауважив, що такі зміни дозволять ефективніше організовувати житловий простір та сприятимуть створенню більш комфортних умов проживання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-