В Україні з'явився інтерактивний підручник про Бабин Яр

В Україні з'явився інтерактивний підручник про Бабин Яр

Укрінформ
Український інститут національної пам'яті презентував інтерактивний підручник "Бабин Яр: пам’ять на тлі історії. Путівник для вчителя".

Про це повідомляє прес-служба УІНП.

"Український інститут національної пам’яті презентує інтерактивний підручник "Бабин Яр: пам’ять на тлі історії. Путівник для вчителя". Він є складовою великого проекту з відновлення та збереження пам’яті про Бабин Яр, започаткованого Інститутом з 2016 року спільно із Українським центром вивчення історії Голокосту, Громадським комітетом для вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру, Музеєм історії міста Києва та багатьма іншими учасниками... Над методичною розробкою підручника працювала група висококваліфікованих вчителів історії та методистів з усієї України", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Україна підтримує кампанію WeRemember

Як поінформували в УІНП, в межах проекту створено однойменну віртуальну виставку “Бабин Яр: пам’ять на тлі історії”, документальний фільм "Бабин Яр у пошуках пам’яті", видано методичний посібник “Бабин Яр: пам’ять на тлі історії”, проведено серію семінарів для педагогів.

Вчителі та учні зможуть на прикладі матеріалів виставки та документального фільму про Бабин Яр розглянути проблемні питання, пов’язані з пам’яттю про жертви Другої світової війни.

«Український інститут національної памʼяті провадить роботу зі збереження памʼяті про трагедію Бабиного Яру, що засвідчує злочини проти людяності як нацистського, так і комуністичного тоталітарних режимів. Адже радянська влада усіляко знищувала пам'ять про цю трагедію, і наше завдання сьогодні – поєднати зусилля у відновленні історичної правди про Бабин Яр тих, хто працює з цією темою. Інтерактивний підручник розроблений для педагогів у форматі конструктора занять, а сама тема розглядається комплексно – через історичний, філософський, культурологічний та інші підходи", - зазначив голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.

Ознайомитися з інтерактивним підручником можна на сайті УІНП.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-