Нацслужба здоров’я виплатила медзакладам перший цього року мільярд

Нацслужба здоров’я виплатила медзакладам перший цього року мільярд

Укрінформ
Національна служба здоров’я України (НСЗУ) виплатила перший у 2019 році мільярд медичним закладам, що уклали договір зі службою.

Про це НСЗУ повідомляє на своїй сторінці у Facebook.

“Національна служба здоров’я виплатила 1 045 559 706 грн медичним закладам за договором на 2019 рік. Кошти надійшли на рахунки 891 медичного закладу. Ми дуже вдячні нашим закладам-партнерам, кожному керівнику і медичному працівнику — за розуміння та терпіння. Наша співпраця у 2019 році буде такою ж ефективною та плідною, як і в 2018. Трансформація системи охорони здоров’я триває”, — йдеться у повідомленні.

Читайте також: Люди з вищою освітою мають ліпше здоров’я і довше живуть – Супрун

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) — фінансовий партнер медичних закладів. Вона замовляє та оплачує медичні послуги та лікарські засоби за програмою медичних гарантій. У 2018 році відбувся перехід на нову систему фінансування закладів первинки, а в 2019 році — амбулаторна та стаціонарна спеціалізована допомога. Реімбурсація також ітиме через НСЗУ. Тобто, будуть укладати договори з аптеками, там люди отримуватимуть ліки за безоплатними рецептами, а НСЗУ платитиме за це аптекам. Діяльність НСЗУ координує уряд.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-