До Порошенка завітав студентський вертеп

До Порошенка завітав студентський вертеп

Фото
Укрінформ
Глава держави Петро Порошенко зустрівся зі студентами полтавського осередку Української академії лідерства, які завітали до Адміністрації Президента та виступили з вертепом.

Про це повідомляє прес-служба Президента.

Як зазначається в повідомленні, керівник Української академії лідерства Роман Тичківський розповів, що студенти полтавського осередку УАЛ розпочали свій різдвяний марафон із колядок та щедрівок 12 січня у Харкові, де вже третій рік поспіль академія співорганізовує всеукраїнський фестиваль вертепів. «Наступного дня, 13 січня, ми поїхали на схід, зокрема в Сартану, Маріуполь, Волноваху, Авдіївку, Сєверодонецьк, Мангуш, Слов’янськ, де також виступали на вулицях міст, площах, у дитячих садочках, школах, військових частинах», - зазначив Тичківський.

«Сьогодні ми завершуємо наш різдвяний марафон. Вітаємо Вас із Водохрещем, вітаємо Вас із Різдвом Христовим», - звернувся він до глави держави.

Президент поцікавився, як люди приймали вертеп, і колядники зауважили, що у різних містах по-різному сприймали їхній виступ.

«Дякую, що дійшли до нас. Різдво, Василя, Водохреща – це час, який наш народ пов’язує з надією на зміни на краще», - сказав Президент.

Студентський вертеп на Банковій / Фото: Палінчак Михайло

Глава держави висловив переконання, що Українська академія лідерства є запорукою змін на краще: «Бо ви, ваші бажання, ваші мрії, ваші кроки у тому, щоб щось змінювати, є локомотивом змін в державі».

Читайте також: Предстоятель ПЦУ: Водохреща та Різдво колись були одним святом

Він додав, що дуже символічно, що УАЛ з її сучасною, європейською формою розвитку, дбайливо береже українські традиції.

«Для мене особливо зворушливо, що ви почали свій тур не з Києва і не з Полтави, а почали його вздовж лінії зіткнення для того, щоб тим, хто пройшов страшне горнило війни, в тому числі й дітям, нагадати, як важливо тримати разом Україну, як важливо берегти українців», - сказав Порошенко.

За його словами, «хоча й приймали по-різному, це лише підтверджує те, наскільки зараз, в тому числі і такі ініціативи потрібні. Спасибі вам велике, що ви поїхали саме туди».

Президент також зазначив, що йому подобається девіз Української академії лідерства «Творимо себе – творимо Україну». «Це мають зараз почути всі українці», - підкреслив він.

Порошенко подякував за виступ та подарував учасникам вертепу солодощі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-