Нова українська школа є одним з найперших пріоритетів держави — Порошенко

Нова українська школа є одним з найперших пріоритетів держави — Порошенко

Укрінформ
Президент Петро Порошенко зустрівся на Київщині з учасниками Конференції освітян області та подякував їм за ентузіазм та підтримку у проведенні освітньої реформи.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

"Ми й нову українську школу будуємо, і мир захищаємо, і соціально захищаємо людей, вчителів. І це перший пріоритет тих зусиль, які має робити держава", - звернувся Порошенко до освітян.

Президент особливо наголосив на важливості "навчити дітей навчатися".

"Нам вкрай важливо, щоб українська нація була освіченою. Нам вкрай важливо, щоб українські діти по закінченні школи мали ті основи, які буде потребувати нове життя. Я впевнений в тому, що вже у школі ми маємо більше уваги приділяти IT-дисциплінам, і тому ми домовилися, що значно посилимо комп'ютерне оснащення шкіл. Не буде більше шкіл без інтернету, бо повернення у "совок" нам точно не потрібне. І ми маємо зробити все, щоб престиж його величності вчителя був вищим", - наголосив Президент.

Читайте також: Торік на Донеччині пройшли перепідготовку майже 3 тисячі педагогів

Глава держави особливо подякував освітянам за підтримку у розробці та прийнятті нового закону про освіту. Важливим напрямком розвитку сучасної школи він назвав і запровадження інклюзії.

"Чотири роки тому я не знав, що означає слово "інклюзія". Не знав, допоки ви не об'єдналися і до своєї команди не залучили мою дружину. І з того часу я з цим словом лягаю спати і прокидаюся. Подивіться, які зміни відбулися: сотні тисяч дітей вирвалися з чотирьох стін й інтегрувалися абсолютно європейським шляхом у суспільство", - наголосив Президент.

Порошенко додав також, що з'явилася величезна кількість безбар’єрних шкіл, нові технології тощо. "І здається, що нічого не змінюється, але, друзі мої, це не так. Україна змінилася рішуче і остаточно. Єдине, що нам треба, – це забезпечити нашу єдність. Щоб ніякі популісти, щоб жоден з тих, що вішають локшину на вуха, щоб жоден з тих, що збираються ціну на газ в чотири рази скинути або мир на умовах капітуляції з Росією заключити, – щоб ніхто не зупинив наш об'єднаний розвиток", - підкреслив Глава держави.

Президент також подякував тим, хто будує школи, зауваживши, що це стало можливим завдяки децентралізації. Він зазначив, що завдяки системі електронних закупівель, наприклад, будівництво нового Бориспільського академічного ліцею стало більш ніж удвічі дешевшим.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-