Лефортовський суд продовжив арешт ще чотирьом українським морякам

Лефортовський суд продовжив арешт ще чотирьом українським морякам

Укрінформ
Лефортовський суд Москви продовжив арешт для ще чотирьох українських моряків, захоплених Росією у Керченській протоці, до 24 квітня.

Про це повідомляє Об'єднана група громадського спостереження за дотриманням Конституційних свобод Росії у Twitter .

"Для Будзило Юрія, Небилиці Богдана, Чуліба Сергія, Без'язичного Юрія суддя Галімова також продовжила термін утримання під вартою до 24 квітня", - наголошується у повідомленні.

Таким чином, суд вже продовжив арешт 16 українським морякам.

Як повідомляв Укрінформ, 25 листопада прикордонні кораблі Російської Федерації у районі Керченської протоки обстріляли й захопили три українських військових кораблі, які здійснювали плановий перехід з порту Одеса в порт Маріуполь, і 24 моряків.

Підконтрольні Росії "суди" в окупованому Криму заарештували на два місяці всіх моряків, після чого їх перевезли в Москву.

Зараз 21 український військовий перебуває у московському СІЗО "Лефортово", ще троє поранених - в ізоляторі "Матросская тишина".

Всі захоплені Росією українські моряки заявили слідству, що вони військовополонені.

Читайте також: Посольство України та адвокати просять домашнього арешту для полонених моряків

У вівторок, 15 січня, Лефортовський суд Москви вже продовжив арешт 12 українським морякам до 24 квітня. Справи українських моряків суд розглядає по «четвіркам».

Засідання проходить у закритому режимі. Адвокати моряків подавали клопотання про передачу справи на розгляд до Військового гарнізонного суду, однак його було відхилено.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-