Держкомтелерадіо оприлюднило рейтинг прозорості сайтів органів виконавчої влади

Держкомтелерадіо оприлюднило рейтинг прозорості сайтів органів виконавчої влади

Укрінформ
Лідерами рейтингу інформаційної прозорості серед веб-сайтів центральних органів виконавчої влади є Держслужба з лікарських засобів та контролю за наркотиками, Мінінформполітики, Держслужба з питань праці, ДСНС і Адміністрація Держприкордонслужби.

Про це повідомляє прес-службаДержавного комітету телебачення і радіомовлення, який провів моніторинг інформаційного наповнення офіційних веб-сайтів центральних та місцевих органів виконавчої влади у другому півріччі 2018 року.

"Лідерами рейтингу серед 64 центральних органів виконавчої влади стали Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, Міністерство інформаційної політики України, Державна служба України з питань праці, Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Адміністрація Державної прикордонної служби України. Вони мають максимальний показник інформаційної прозорості 100%.", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, найменше значення показника інформаційної прозорості має веб-сайт Національної служби здоров'я України (47,14 %).

Серед 25-ти сайтів обласних та Київської міської держадміністрацій "найпрозорішими" визнано веб-сторінки Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Житомирської, Івано-Франківської, Закарпатської, Рівненської, Херсонської, Чернігівської ОДА.

Читайте також: У Держкомтелерадіо розповіли, як зберегти Національне газетно-журнальне видавництво

За даними Держкомтелерадіо, значну динаміку зростання інформаційної прозорості серед центральних органів виконавчої влади продемонстрували Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками, Національна поліція, Державна міграційна служба, Міністерство освіти і науки, Державне агентство з питань електронного урядування та Міністерство культури. А серед місцевих – Запорізька, Дніпропетровська, Полтавська, Черкаська, Луганська, Волинська Кіровоградська та Чернівецька ОДА.

"Таке зростання обумовлено, насамперед, реалізованими заходами для адаптації власних веб-сайтів до потреб осіб з порушеннями зору та слуху. Станом на 22 грудня 2018 року повністю виконали вимоги нормативно-правових актів щодо забезпечення доступності інформації для користувачів з порушеннями зору та слуху 47% центральних та 76% місцевих органів виконавчої влади. Часткову адаптацію власних веб-сайтів до потреб осіб з порушеннями зору та слуху здійснили 11% центральних та 12% місцевих органів виконавчої влади", - інформують у Держкомтелерадіо.

Черговий моніторинг інформаційного наповнення офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади Держкомтелерадіо здійснить упродовж квітня - червня 2019 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-