Клімкін та делегація українських дітей презентували у Литві

Клімкін та делегація українських дітей презентували у Литві "Книгу добра"

Укрінформ
Голова МЗС Литви Лінас Лінкявічюс зустрівся у Тракаї, де пройде саміт з питань безпеки Snow Meeting 2019, з українським колегою Павлом Клімкіним та делегацією українських дітей, які презентували проект "Книга добра".

Про це повідомив у Twitter Лінкявічюс.

“Приємно прийняти молодих гостей з України на чолі з моїм другом Павлом Клімкіним і дізнатися про проект "Книга добра", який сприяє миру та толерантності. Литва бажає братній Україні та її народу миру і під час постійної агресії Росії”, - пише Лінкявічюс.

Як відомо, під час робочого візиту до Литовської Республіки 10-11 січня міністр закордонних справ України Павло Клімкін проведе кілька зустрічей з литовським колегою Лінасом Лінкявічюсом, а також вперше візьме участь у щорічному дискусійному клубі Snow Meeting.

У Snow Meeting, крім Лінкявічюса та Клімкіна, візьмуть участь міністри закордонних справ Латвії та Словаччини Едгарс Рінкевіч і Мірослав Лайчак. На зустрічі обговорюватимуться шляхи збереження міцної трансатлантичної ланки та укріплення НАТО. На окремій сесії обговорюватимуться ініціативи ЄС щодо більш тісної співпраці у сфері оборони. У засіданні візьмуть участь близько 100 високопоставлених дипломатів, радників, парламентаріїв, експертів аналітичних та науково-дослідних центрів, а також експертів з питань міжнародної політики та політики безпеки з 15 країн, установ НАТО і ЄС.

Як повідомлялося, "Книга Добра" розпочала свою мандрівку світом з Ватикану, де Клімкін разом з дітьми передав книжку Папі Римському.

"Книга добра" - це міжнародний соціальний проект, який об'єднав тисячі дітей і дорослих з метою пошуку унікальних історій про добро в усіх його проявах.

Проект стартував у лютому під патронатом Президента за підтримка Міністерства закордонних справ, Міністерства закордонних справ Естонії, Міністерства людських ресурсів Угорщини, народного депутата і письменниці Марії Матіос і з благословення Його Преосвященства Любомира Гузара.

На першому етапі проекту діти та дорослі з усіх регіонів України писали реальні історії. На адресу організаторів проекту надійшло тоді більше 3 тисяч унікальних історій про добрі, мудрі вчинки безкорисливих людей з чуйним серцем і хорошими помислами. З них було відібрано сотню найцікавіших історій.

Другий етап був присвячений створенню унікальних малюнків до історій майбутньої книги. За цей час його організатори отримали близько 40 тисяч ілюстрацій до вже написаних історій про добро і вибрали 100 найкращих.

Читайте також: Клімкін у Литві обговорить ситуацію на Азові та звільнення українських моряків

На завершальному етапі відібрали 50 історій і малюнків, які увійшли до "Книги добра".

Книгу виготовляли у Центрі української культури в Таллінні. Її друкували на спеціальному папері, що зберігається більше тисячі років. Папір виготовляли з бавовни і сушених трав. На кожну сторінку створили окреме кліше, де вивели історії про добро каліграфічним почерком.

Таким чином виготовлено 100 ексклюзивних екземплярів "Книг добра" (на черпаному папері) та 10 тис. її друкованих примірників.

За час реалізації проекту у ньому взяли участь більше 300 тисяч дітей та дорослих.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-