Ще два захоплених Росією моряки назвали себе військовополоненими

Ще два захоплених Росією моряки назвали себе військовополоненими

Укрінформ
Ще два захоплених росіянами в районі Керченської протоки українських моряки оголосили себе військовополоненими.

Про це повідомив у Facebook адвокат Микола Полозов.

"Сьогодні відбулися слідчі дії щодо військовополоненого українського моряка Юрія Будзила - члена екіпажу рейдового буксира "Яни-Капу"... В ході слідчих дій Юрій Будзило заявив слідчому під протокол, що є військовополоненим. Від дачі інших свідчень відмовився", - написав Полозов.

Він також повідомив, що до початку слідчих дій з Будзилом зміг поспілкуватися адвокат команди захисту військовополонених українських моряків Айдер Азаматов.

Адвокати в понеділок зустрілися і з іншим моряком з буксира "Яни-Капу" Андрієм Шевченком, який, за словами Полозова, також заявив, що є військовополоненим.

Нагадаємо, у п'ятницю адвокат Сергій Бадамшин повідомив, що військовополоненими назвали себе 19 українських моряків.

Читайте також: Поверніть нас додому: наймолодший полонений моряк написав із російського СІЗО

Як повідомляв Укрінформ, 25 листопада 2018 року в результаті збройної атаки кораблів РФ у районі Керченської протоки були пошкоджені українські військові кораблі, а члени екіпажів захоплені в полон. Після нетривалого перебування у Криму українські моряки були перевезені в Москву: трьох поранених помістили в СІЗО "Матросская тишина", решту (21) утримують у СІЗО "Лефортово".

Україна і світове співтовариство визнали військовополоненими захоплених моряків, але влада РФ хоче судити їх як простих громадян, які нібито порушили російський кордон.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-