Команда проекту Ukraine NOW: Eurotour прибула до Варшави

Команда проекту Ukraine NOW: Eurotour прибула до Варшави

Фото
Укрінформ
Команда проекту Ukraine NOW: Eurotour прибула до Варшави та готується до презентації бренду.

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Команда проекту Ukraine NOW: Eurotour на двоповерховому брендованому автобусі прибула до Польщі та готується до презентації бренду в Українському домі у Варшаві", - йдеться у повідомленні.

Гості зможуть скористатися окулярами віртуальної реальності, за допомогою спеціальних налаштувань поширити фотографії через соціальні мережі і, звичайно, отримають подарунки.

За словами державного секретаря Міністерства інформаційної політики Артема Біденка, завдання проекту - перенести людей в Україну за допомогою технології віртуальної реальності, показати їм нашу красу і безліч цікавих місць.

"Водночас – це сучасна презентація, яка демонструє можливості, які Україна дає інвесторам, студентам, підприємцям", - додав Біденко.

Читайте також: В Україні у співпраці з брендом Ukraine NOW пройшов дизайн-батл

З 21 по 23 грудня 2018 року у країнах Європи відбудеться проект Ukraine NOW: Eurotour, який реалізується за підтримки Міністерства інформаційної політики України. Команда проекту на двоповерховому брендованому автобусі Ukraine NOW відвідає Варшаву, Берлін та Прагу.

Заплановано зупинки на центральних площах міст із метою проведення громадських заходів, під час яких європейці зможуть більше дізнатися про Україну. Важливим завданням туру є також популяризація української мови на туристичних маршрутах Європи.

Проект «Ukraine NOW: Eurotour» вже у Варшаві / Фото: https://www.kmu.gov.ua

В рамках туру іноземцям буде презентовано новий бренд України Ukraine NOW, який був створений українською агенцією Banda в рамках роботи Комісії з питань популяризації України при Міністерстві інформаційної політики.

Розклад Євротуру: 21.12 – Варшава, Український дім у Варшаві; 22.12 – Берлін, Площа Alexanderplatz та Бранденбурзькі ворота, Посольство України в Федеративній Республіці Німеччини; 23.12 – Прага, Площа Миру, Посольство України в Чехії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-