Римсько-католицькі єпископи України вітають Епіфанія

Римсько-католицькі єпископи України вітають Епіфанія

Укрінформ
Римсько-католицькі єпископи України вітають Епіфанія з обранням предстоятелем Православної церкви України.

Про це йдеться у вітанні Голови Конференції римсько-католицьких єпископів України Броніслава Бернацького, повідомляє Католицький медіа-центр.

“Ваше Блаженство, Митрополите Київський та всієї України Епіфанію! Прийміть мої щирі вітання від імені римсько-католицьких єпископів України з приводу успішного завершення Об’єднавчого Собору, який відбувся у Києві 15 грудня ц.р., та обрання вас Предстоятелем Помісної Православної Церкви України”, - йдеться у вітанні.

Бернацький також бажає Епіфанію, щоб служіння постійно супроводжувала опіка Пресвятої Богородиці та заступництво Архангела Михаїла.

Читайте також: Портал Ватикану повідомив про обрання Епіфанія главою Православної церкви України

“Нехай Ваш труд на Божій ниві принесе нові плоди віри, надії і любові та богобоязного життя українських християн. Сподіваюся на плідну та дружню співпрацю наших Церков для блага Божої справи серед наших співвітчизників і держави”, - зазначається у вітанні.

Як повідомлялося, 15 грудня у Києві в Софійському соборі відбувся Об’єднавчий собор зі створення єдиної української помісної православної церкви, який обрав її предстоятелем митрополита Епіфанія. Саме йому мають дати Томос про автокефалію Православної церкви України, рішення про що 11 жовтня ухвалив синод Вселенського патріархату (материнської структури всіх православних церков світу). Передача Томоса відбудеться 6 січня в Стамбулі після спільної літургії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-