Уряд докладає зусиль для боротьби з туберкульозом та ВІЛ/СНІДом

Уряд докладає зусиль для боротьби з туберкульозом та ВІЛ/СНІДом

Укрінформ
Уряд й надалі працює у сфері подолання епідемій туберкульозу та ВІЛ/СНІДу в Україні.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко під час робочого засідання Національна рада з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу у четвер 13 грудня, повідомляє Урядовий портал.

“Уряд України докладає максимум зусиль для протидії поширенню туберкульозу, в тому числі його мультирезистентної форми. Національна рада з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу розробляє план заходів із виконання Україною зобов’язань, зазначених в політичній декларації про боротьбу з туберкульозом, схваленій на Нараді високого рівня в рамках 73-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН”, - наголосив Розенко.

Він поінформував, що протягом ІІІ кварталу 2018 року також велась активна робота в комітетах Національної ради та здійснювалися заходи з нагляду за реалізацією програм Глобального фонду в Україні.

Читайте також: Смертність внаслідок СНІДу знижується в усьому світі - UNAIDS

Зазначається, що члени Національної Ради ознайомилися з інформацією про стан забезпечення регіонів України антиретровірусними, протитуберкульозними препаратами, а також препаратами для замісної підтримувальної терапії, заслухали інформацію щодо результатів реалізації грантів Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією у першому півріччі 2018 року тощо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-