СБУ показала, як Росія використовує Московський патріархат у гібридній війні

СБУ показала, як Росія використовує Московський патріархат у гібридній війні

Фото
Укрінформ
Служба безпеки України презентувала серію спеціальних інформаційних буклетів, присвячених терористичній діяльності спецслужб РФ в Україні та використанню Росією у гібридний війні релігійних структур Московського патріархату.

Про це інформує прес-центр СБУ.

“Цілеспрямоване інспірування російськими спецслужбами міжконфесійних конфліктів в Україні у поєднанні з провокаціями прямої терористичної дії може стати приводом для відкритого військового вторгнення ЗС РФ в нашу країну. У рамках продовження інформування громадськості про форми і методи російської агресії, СБУ презентує серію спеціальних інформаційних буклетів”, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що перші два випуски присвячені терористичній діяльності спецслужб РФ в Україні та використанню Росією у гібридний війні релігійних структур Московського патріархату.

Читайте також: За темниками Кремля: політична творчість у Європарламенті та роспропаганда

“Буклети, які видані українською та англійською мовами, містять спеціальні QR-коди, що надають можливість прямого доступу до компільованої інформації про відповідні факти російської злочинної діяльності, як викриті СБУ, так і зібрані громадськими активістами”, - поінформували у відомстві.

Інформаційні буклети СБУ / Фото: Прес-центр СБ України

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-