Виставку до 100-річчя Укрінформу відкрили у Раді

Виставку до 100-річчя Укрінформу відкрили у Раді

Фото
Укрінформ
Фотовиставка "Українському національному інформаційному агентству «Укрінформ» - 100 років" відкрилася у кулуарах Верховної Ради.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Експозиція розповідає про етапи становлення лідера інформаційного ринку України — від 1918 року, коли в Катеринославі (нині м.Дніпро) було засноване Українське Телеграфне агентство - історичний попередник нинішнього Укрінформу.

Відтоді агентство змінило чимало назв: УТА, БУП, УКРРОСТА, РАТАУ, ДІНАУ... І це ще далеко не повний перелік назв, які мала протягом своєї історії головна «фабрика» новин в Україні, якій довелося працювати і за більшовиків, і за Гетьманату, і за УНР. Разом зі всією країною агентство переживало всі катаклізми XX століття: репресії, Голодомор, Другу світову, брежнєвський застій, перебудову, розпад СРСР. Далі була незалежність України і нелегке формування нашої держави.

Читайте також: В Укрінформі нагородили "Сталевими хрестами" 32 героїв АТО

Сьогодні «Укрінформ» продукує щодня понад 500 новин та аналітичних матеріалів. Його продукція поширюється сімома мовами світу. У шести його залах щодня проводиться по 4-8 прес-заходів. Агентство три останні роки очолює рейтинг серед недрукованих ЗМІ за достовірністю інформації та дотриманням журналістських стандартів. «Укрінформ» співпрацює з багатьма зарубіжними інформаційними інституціями та є членом Європейського Альянсу прес-агентств.

Ознайомитися з виставкою можна до 22 грудня 2018 року.

Виставка до 100-річчя Укрінформу у Верховній Раді / Фото: Данііл Шамкін, Укрінформ

Як повідомлялося, 20 листопада у Києві відбувся творчий вечір до 100-річчя Укрінформу. Колектив інформаційного агентства привітав Президент України Петро Порошенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-