"Пташку" у Facebook отримали сторінки ЗСУ та представництв України за кордоном

Укрінформ
На запит Міністерства інформаційної політики України до європейського офісу Facebook 29 листопада було верифіковано офіційні сторінки військ у складі Збройних сил України та сторінки дипломатичних представництв України за кордоном.

Про це повідомляє у четвер прес-служба МІП.

Як зазначив міністр інформаційної політики Юрій Стець, в умовах воєнного стану необхідно користуватися тільки офіційними джерелами інформації та не поширювати факти, не підтверджені офіційними спікерами уповноважених органів влади.

«Соціальні медіа будуть використовуватися, щоб дезінформувати населення та посіяти паніку серед українців. Не піддавайтеся – користуйтеся офіційними коментарями», – наголосив міністр.

Зокрема, було верифіковано такі офіційні сторінки військ у складі Збройних сил України:

- Військово-морські сили ЗСУ;

- Сухопутні війська ЗСУ:

- Оперативне командування «Північ»,

- Оперативне командування «Захід»,

- Оперативне командування «Південь»,

- Оперативне командування «Схід»;

- Повітряні сили ЗСУ;

- Десантно-штурмові війська ЗСУ;

- Сили спеціальних операцій ЗСУ.

Позначку «верифіковано» також отримали сторінки дипломатичних представництв за кордоном, зокрема Постійне представництво України при ООН, Постійне представництво України при Раді Європи, посольства та консульства України в 90 країнах Європи, Азії, Америки й Африки.

Читайте також: Україна не програла інформаційну війну, але попереду багато роботи - Біденко

У МІП також нагадали, що в лютому 2018 року було верифіковано понад 20 сторінок центральних органів виконавчої влади та понад 10 сторінок перших осіб державних інституцій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-