Ірина Геращенко, Кириленко та Кличко привітали Укрінформ зі сторіччям

Ірина Геращенко, Кириленко та Кличко привітали Укрінформ зі сторіччям

Фото
Укрінформ
Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко привітала Укрінформ зі сторіччям і зауважила, що зарубіжними корпунктами агентства варто пишатися.

Про це вона сказала на творчому вечорі "Сто років української журналістики - сто років Укрінформу" у вівторок, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Від імені Верховної Ради вітаю єдине українське медіа, яке існує вже сто років... Ваші зарубіжні корпункти в Брюсселі, Берліні - те, чим можна пишатися, велика робота Укрінформу", - сказала Геращенко.

Вона зауважила, що великий внесок у справу надання Томосу помісній православній церкві України робить своїми матеріалами на сайті Укрінформу Лана Самохвалова.

Також віце-прем'єр міністр В'ячеслав Кириленко від імені уряду привітав Укрінформ і заявив, що агентство з часом лише вдоконалюється і стає ще оперативнішим.

Він додав, що читає Укрінформ, бо там перевірена, проукраїнська та об'єктивна інформація.

Мер Києва Віталій Кличко зауважив, що інформація має важливу роль у сучасних умовах російської агресії. "На сьогодні дуже важлива об'єктивна, чесна інформація і важливо журналістам саме таку інформацію доносити до аудиторії", - сказав Кличко.

Творчий вечір до 100-річного ювілею Укрінформу організований Міністерством інформаційної політики та Українським національним інформаційним агентством "Укрінформ".

Читайте також: Порошенко привітав Укрінформ зі 100-річчям

Під час заходу гостям було продемонстровано театралізоване мультимедійне дійство, в якому 100-річна історія агентства екстрапольована на загальну історію українських медіа, аби зрозуміти, які моменти в ній були кульмінаційними та поворотними.

Окрім того, на вечорі показано унікальну виставку малюнків "Мистецтво з-за грат": роботи Романа Сущенка, журналіста Укрінформу, незаконно затриманого в Росії та засудженого за надуманим обвинуваченням до 12 років ув'язнення. 20 малюнків написані за допомогою кулькової ручки, чаю, лушпиння цибулі, соку буряка та кетчупу, оскільки пензлі не входять до належного ув'язненим майна.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-