Доступність інфраструктури для інвалідів: Марина Порошенко долучилась до обговорення

Доступність інфраструктури для інвалідів: Марина Порошенко долучилась до обговорення

Фото
Укрінформ
Дружина Президента України Марина Порошенко взяла участь в обговоренні нових державних будівельних норм України із доступності інфраструктури для людей з інвалідністю

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

"Дружина Президента України, голова Фонду Порошенка Марина Порошенко взяла участь у засіданні Комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, до роботи Комітету також долучилися віце-прем’єр-міністр України - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, представник Президента України у Верховній Раді України Ірина Луценко, Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич та представники громадських організацій України.

Марина Порошенко взяла участь в обговоренні нових ДБН із доступності інфраструктури для людей з інвалідністю / Фото: Михайло Марків

Під час засідання було розглянуто положення остаточної редакції проекту державних будівельних норм України на заміну ДБН В.2.2.-17:2006 «Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення».

За словами Марини Порошенко, основна відмінність оновлених ДБН полягає в тому, що вони побудовані на основі принципів універсального дизайну та розумного пристосування.

Читайте також: У Дарницькому районі відкриють садок з інклюзивними групами

«Цей документ стосується усіх маломобільних груп населення – з порушенням опорно-рухового апарату, з порушеннями зору, слуху та інших нозологій. Наприклад, для незрячих чи осіб з порушеннями зору в проекті ДБН прописано обов’язкове проектування тактильних і візуальних елементів доступності й аудіопокажчиків. Або для осіб з порушенням слуху будуть запроваджені додаткові системи звукопідсилення й світлові табло, чи організовано сурдопереклад та субтитрування», - зазначила вона.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-