Рева каже, що й у декреті можна найняти державну няню

Рева каже, що й у декреті можна найняти державну няню

Укрінформ
Андрій Рева заявляє про безпідставність чуток щодо начебто скасування декретних виплат при користуванні послугами муніципальної няні.

Про це повідомляється на Урядовому порталі.

“Вони (ті, хто розповсюджують чутки про відміну грошей на декретну відпустку - ред.) прив’язують наші додаткові заходи щодо соціального захисту сімей з дітьми, зокрема, введення поняття муніципальна няня, ... перекручують і кажуть, що це є на заміну державної допомоги. Буде державна допомога і муніципальна няня", - наголосив міністр.

За його словами, "державна допомога у неї (сім’ї - ред.) залишається, а якщо захоче скористатися такою опцією, як муніципальна няня - то це додатковий бонус".

Це саме, наголосив Рева, стосується і відпустки з догляду за дитиною. “Хоче мати няню у відпустці? Буде няня у відпустці. Хоче вийти на роботу та мати няню - буде така можливість”, - пояснив міністр.

Читайте також: Прем'єр запевняє, що декретні виплати в Україні не скасують

Як повідомлялося, Кабмін планує з 1 січня 2019 року компенсувати родинам витрати на оплату няні, яка доглядає за дитиною до 3-х років, у розмірі одного прожиткового мінімуму (нині це – приблизно 1500 гривень). Відшкодування здійснюватимуть на умовах співфінансування з державного та місцевих бюджетів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-