Організаторам фейкових виборів в ОРДЛО загрожує довічне - прокуратура

Організаторам фейкових виборів в ОРДЛО загрожує довічне - прокуратура

836
Ukrinform
Учасникам організації та проведення виборів 11 листопада 2018 року на тимчасово окупованих територіях Донецької області загрожує довічне позбавлення волі.

Про це 9 листопада повідомили в прес-службі прокуратури Донецької області.

«Учасникам організації та проведення виборів 11.11.2018 на тимчасово окупованих територіях Донеччини загрожує довічне позбавлення волі», - йдеться у повідомленні.

Зазначено, що Головним управлінням Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) КК України. 

Встановлено, що з 20 лютого 2014 року Російською Федерацією за допомогою її збройних формувань, і регулярних незаконних збройних формувань, озброєних банд та груп найманців, створених, підпорядкованих, керованих та фінансованих Росією, шляхом збройної агресії здійснюються протиправні умисні дії, спрямовані на порушення суверенітету і територіальної цілісності України, зміну меж її території та державного кордону на порушення порядку, встановленого Конституцією України. Ці дії призвели до загибелі тисяч людей, в тому числі серед цивільного населення, та інших тяжких наслідків у вигляді окупації території АР Крим та міста Севастополь, частини території Донецької та Луганської областей. 

Читайте також: Чехія вважає "вибори в Л/ДНР" втручанням РФ у внутрішні справи України

Не зупиняючись на досягнутому, порушуючи принципи та норми міжнародного права, намагаючись посилити свій контроль над окупованими територіями через легалізацію представників окупаційної адміністрації, представниками влади Російської Федерації проводяться заходи з організації та проведення 11 листопада 2018 року в населених пунктах на тимчасово окупованій території Донецької області так званих «выборов главы ДНР и депутатов народного совета ДНР». Це є продовженням злочинних дій, спрямованих на порушення суверенітету і територіальної цілісності України, зміну меж її території та державного кордону на порушення порядку, встановленого Конституцією України, підкреслили в прокуратурі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-