Омелян каже, що взявся читати “свою справу”

Омелян каже, що взявся читати “свою справу”

Укрінформ
Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що разом із захистом переходить до вивчення матеріалів справи щодо себе.

Про це він написав у Facebook.

“Дочекався прес-релізу НАБУ, де радісно повідомляється про завершення досудового розслідування щодо «неймовірного незаконного збагачення» першого міністра. Отже, «найкорумпованішого» урядовця знайдено, далі буде легше. Зараз переходимо до вивчення матеріалів, далі, ймовірно, чесний суд”, - написав Омелян.

За його словами, він не мав жодного сумніву, коли був призначений міністром, “що справа буде, і не одна”.

“Ще раз повторю, що шкода лише, що від НАБУ. Як у пересічного платника податків - єдине запитання: а допит і зовнішнє спостереження за 72-річною матір’ю і вагітною дружиною - це точно нормально?”, - додав міністр.

Читайте також: НАБУ завершило слідство у справі Омеляна

Як повідомлялося, НАБУ завершило слідство у справі про недостовірне декларування міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

За даними НАБУ, у 2015 році, перебуваючи на посаді заступника міністра інфраструктури України, посадовець набув у власність активи, законність підстав отримання яких не підтверджено доказами та вартість яких значно перевищує його законні доходи. Йдеться про новий позашляховик BMW X5 2015 року випуску та готівку в сумі 90 тис. дол. США та 25 тис. євро. Загальна вартість таких активів на той час становила 4 230 500 грн.

Крім того, детективи НАБУ встановили факти внесення міністром інфраструктури недостовірних відомостей до декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-