Розвиток економіки неможливий без якісних доріг — Гройсман

Розвиток економіки неможливий без якісних доріг — Гройсман

1496
Ukrinform
Серйозний розвиток економіки неможливий без якісних доріг, від злагодженої роботи автомобілістів залежить стан та розвиток чи не кожної сфери народного господарства.

На цьому наголосив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман у привітання до Дня автомобіліста і дорожника, повідомляє Урядовий портал.

"Від злагодженої роботи автомобілістів залежить стан та розвиток чи не кожної сфери народного господарства, а автодороги є його справжньою нервовою системою. Упевнений, що без якісних доріг серйозний розвиток економіки неможливий, адже транспортні перевезення є основою сфери матеріальних відносин", — зазначив керівник уряду.

Гройсман нагадав, що уряд розпочав наймасштабніше в історії новітньої України будівництво доріг і формує загальнонаціональну стратегію розвитку дорожньої галузі. Зокрема, вводяться сучасні норми будівництва доріг за найкращими світовими зразками для того, щоб нові українські автошляхи були якісними і безпечними. За будівництвом здійснюється безпрецедентний контроль, що гарантує виконання робіт за найвищою якістю та відповідальність за халатне ставлення до роботи чи будь-які корупційні дії.

Читайте також: Гройсман: Цьогоріч відремонтували 80 кілометрів траси Житомир - Чернівці

Крім того, зауважив Прем'єр-міністр, запроваджується нова система контролю за безпекою на дорогах. Йдеться, зокрема, про автоматичну систему відеофіксації, яку вже почали використовувати.

"Наша мета – знизити рівень смертності на дорогах та зробити українські автошляхи безпечним місцем. Здійснювані нами заходи дадуть змогу значно підвищити рівень безпеки учасників дорожнього руху та рівень культури водіння", - переконаний глава уряду.

Він висловив упевненість, що вміння та навички фахівців дорожньої галузі із застосуванням сучасних нових технологій будівництва сприятимуть створенню у короткий строк потужної і розгалуженої мережі автомобільних доріг нової якості, які відповідатимуть усім сучасним критеріям комфорту і безпеки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-