Банда “антикорупціонерів

Банда “антикорупціонерів" шантажувала чиновників і вимагала гроші

Укрінформ
Поліція затримала групу зловмисників, які під виглядом антикорупційної діяльності вимагали кошти у працівників державних органів та комерційних структур.

Про це повідомляє головне слідче управління Національної поліції України.

"Зловмисники створили громадську організацію, що нібито займалася боротьбою з корупцією в державі. Молодики вимагали від працівників державних органів та комерційних структур кошти за нерозголошення компрометуючої або конфіденційної інформації, яка була ними сфальсифікована", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, правопорушники підшукували компрометуючу інформацію на працівників державних органів та комерційних структур. В подальшому вони вимагали від обраних жертв кошти за нерозголошення компрометуючої або конфіденційної інформації, що була ними сфальсифікована. У разі відмови потерпілих виплачувати кошти "антикорупціонери" чинили на них тиск, зокрема - погрожували фізичною розправою та знищенням майна, зазначили у поліції. Крім того, як останній аргумент, зловмисники повідомляли в мережі Інтернет про викриття ще одного "корупціонера" та поширювали сфальсифіковану інформацію.

Читайте також: Народний депутат організував розкрадання $20 мільйонів із держбанку - САП

У поліції також повідомили, що під час обшуків у членів злочинної групи виявлено документи, що були зібрані та сфальсифіковані відносно потенційних жертв. Крім того, виявлено речі та предмети, які використовувалися для погроз та насильства, а також вогнепальну зброю.

"В одного з таких "борців з корупцією" виявлено паспорт так званої Луганської народної республіки", - йдеться у повідомленні.

Організатора злочинної групи поліцейські затримали після вимагання коштів. На даний час проводиться документування злочинної діяльності групи, а також виявлення інших фактів протиправних дій її членів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-