Уряд схвалив Концепцію програми запобігання домашньому насильству

Уряд схвалив Концепцію програми запобігання домашньому насильству

Укрінформ
Кабмін ухвалив розпорядження “Про схвалення Концепції Державної соціальної програми запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2023 року”.

Документ розроблений Міністерством соціальної політики, повідомляє Урядовий портал.

«10 жовтня уряд на своєму засіданні ухвалив розпорядження Кабінету міністрів України “Про схвалення Концепції Державної соціальної програми запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2023 року”, - йдеться у повідомленні.

Метою програми є забезпечення розбудови системи запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі відповідно до міжнародних стандартів і Закону України “Про запобігання та протидію домашньому насильству” в умовах децентралізації та запровадження комплексних дій та заходів, спрямованих на зменшення масштабу цього явища.

Читайте також: Уряд дозволив встановлювати лічильники тепла у старих будинках

Нагадаємо, щороку від насильства в Україні страждає близько 100 тисяч осіб, 90% із яких — жінки.

Насильство, як одна із форм грубого порушення прав людини, є гострою соціальною проблемою, від якої страждають і жінки, і чоловіки, і діти. Найбільш уразливими є жінки та діти. Також до групи підвищеного ризику потрапляння у ситуацію насильства належать люди з інвалідністю, люди похилого віку, внутрішньо переміщені особи, жінки із сільської місцевості, наголосили в уряді.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-