Володимир Владимиров заявляє, що не має відношення до фірми

Володимир Владимиров заявляє, що не має відношення до фірми "Міг плюс"

Укрінформ
Володимир Владимиров заявляє, що не має відношення до фірми "Міг плюс", про що було згадано у новині про розміщення в столичному метро зображень директора НАБУ Артема Ситника.

Про це він повідомив Укрінформу.

"Я, Владимиров Володимир Анатолійович, ніколи не чув про ТОВ "Міг плюс", про яке йде мова в публікації, і ніколи не був його директором", - повідомив він. 

Владимиров додав, що він та інші засновники ТОВ "АЙ ТІ ГРУП", зокрема Смахтін Володимир Анатолійович, Каранько Микола Степанович, а також директор фірми Шишов Олексій Станіславович не мають ніякого відношення як до "Міг плюс", так і до розміщення реклами із зображенням Ситника у столичній підземці, як і всі інші юридичні особи, що зазначені у новині.

У зв'язку з цим редакція агентства "Укрінформ" спростовує викладену раніше інформацію, оскільки результати перевірки інформації у ЄДРПОУ показали, що Владимиров Володимир Анатолійович дійсно не є директором ТОВ "Міг Плюс".

Читайте також: Скандал з рекламою в метро: Ситник висунув свою версію

Як повідомлялося, 1 жовтня 2018 року в столичній підземці з'явилася реклама із зображенням директора НАБУ Ситника і написом "Я викрию топ-корупціонерів". У коментарі Укрінформу він зазначив, що не давав дозвіл на використання свого зображення у цій рекламі, а її замовники йому невідомі. 

В Управлінні реклами Київської міськдержадміністрації повідомили, що надало дозвіл на розміщення лайтбоксів у ескалаторних тунелях фірмі "Міг плюс". Водночас у "Міг плюс" заявили, що здають в оренду "світильники", і рекламу на них розміщує "зовсім інша компанія", назву якої повідомити відмовилися. Працівниця фірми також зазначила, що директором фірми є Владимиров Володимир Анатолійович, який не може поспілкуватися з журналістами, оскільки перебуває у відпустці за кордоном.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-