Студентів у вишах навчатимуть інноваційного підприємництві у сфері логістики - МОН

Студентів у вишах навчатимуть інноваційного підприємництві у сфері логістики - МОН

1039
Ukrinform
В українських університетах створять умови для розвитку логістичного стартап-руху, де студентів і науковців навчатимуть інноваційного підприємництва у сфері логістики.

Це передбачено Меморандумом про співробітництво та взаємодію між Міністерством освіти України та ТОВ "5ПІЕЛЬ" (5PL), який підписали представники МОН і 5PL, повідомляє прес-служба відомства.

"Заклади вищої освіти та наукові установи, які є місцем зародження інновацій у сфері логістики, мають розвивати, в тому числі, інноваційну підприємницьку логістику. Міністерство, в свою чергу, бачить одним з своїх пріоритетних завдань створення умов для такої співпраці, і я сподіваюся, що підписання цього Меморандуму дозволить нам це зробити", – зазначив під час підписання заступник міністра освіти Максим Стріха.

У свою чергу, заступник директора 5PL Андрій Блиндарук розповів, що його компанія уже заснувала перший в Україні логістичний Акселератор Logi:UM. Ця програма, за його словами, орієнтована на пошук, акселерацію і впровадження інноваційних технологій і розробок у сфері логістики і транспорту. "Ми плануємо спільно з МОН створити умови і канали для трансферу між університетськими стартапами, малим, середнім і великим бізнесом за напрямом інноваційної логістики", - пояснив Блиндарук.

Читайте також: Для впровадження е-підручників треба мінімум 5 років – Міносвіти

Меморандум передбачає й інші напрями співпраці між МОН та 5PL. Зокрема, вивчення можливостей створення логістичних бізнес-інкубаторів на базі українських вишів та в академічному середовищі, а також удосконалення законодавства щодо розвитку інновацій, трансферу технологій та стартапів у сфері логістики.

"Наша головна мета - створити умови для реалізації ланцюга просування студентських логістичних проектів від ідеї до зрілої великої компанії, яка здатна генерувати значний дохід і робочі місця. Ми плануємо найближчим часом побачити позитивні зрушення у розвитку підприємництва та інновацій серед молоді у сфері логістики", – підкреслив Стріха.

Як пояснили в МОН, бізнес-акселератор здійснюється з метою організації програм інтенсивного розвитку компаній через менторство, навчання, фінансову та експертну підтримку в обмін на частку в капіталі компанії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>