Голова КСУ просить комісію з етики надати оцінку судді Мельнику

Голова КСУ просить комісію з етики надати оцінку судді Мельнику

Документ
1295
Ukrinform
Голова Конституційного суду Станіслав Шевчук доручив Постійній комісії з питань регламенту та етики вивчити позиції судді Миколи Мельника, які він висловив під час пленарного засідання суду, а також у своїх публікаціях у ЗМІ.

Відповідне доручення, яке є в розпорядженні Укрінформу, голова КСУ підписав 24 вересня.

У документі зазначається, що 13 вересня поточного року під час розгляду справи стосовно конституційності положень закону "Про національну поліцію" суддя Мельник публічно виголосив звинувачення суду у начебто "безпрецендентному порушенні закону" та "перевищенні повноважень".

Також у листі голови КСУ йдеться, що 19 вересня на засіданні суду суддя Сергій Головатий розповів про публікації судді Мельника у ЗМІ, в яких він критикує рішення КСУ.

Як приклад, він назвав розміщену Мельником на інтернет-ресурсі "sud.ua" публікацію під назвою "Мы стали свидетелями нарушения Конституционным Судом закона - судья КСУ Мельник", а також опубліковану окрему думку судді у газеті "Юридичний вісник України" під заголовком "Конституційний суд ухвалив рішення, яке не базується на конституційних засадах". Суддя Головатий вважає, що коли "суддя кожного суду буде казати, що мій суд порушив закон, то це буде дискредитацією суду".

Читайте також: Президент обіцяє робити все можливе, аби КСУ був незалежним від політиків

На основі викладеного голова КСУ просить Постійну комісію з питань регламенту та етики "вивчити зазначене питання".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>