Президент "Радіо Свобода" Томас Кент залишив посаду

Президент "Радіо Свобода" Томас Кент залишив посаду

338
Ukrinform
Президент корпорації "Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода" Томас Кент оголосив, що з 1 жовтня залишає посаду після дворічної роботи.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

У прощальному зверненні Кент заявив: «Для мене було честю керувати "Радіо Свобода", важливим джерелом професійної й неупередженої журналістики в країнах, яким ми служимо. Я йду з почуттям вдячності до всіх працівників корпорації за їхню відданість нашій місії і, особливо – нашим кореспондентам, які працюють у складних регіонах світу».

Як зазначається, результатом роботи Кента стало посилення боротьби з дезінформацією й екстремістською пропагандою в країнах Східної Європи, на Балканах, у Центральній Азії. Зокрема, у період роботи корпорації під керівництвом Томаса Кента інтенсивно розвивався російськомовний телеканал «Настоящее время», що виходить в ефір у низці країн на теренах колишнього Радянського Союзу. Зросла загальна аудиторія "Радіо Свобода" – з 26 млн до 31 мільйона читачів, слухачів і глядачів на тиждень.

Читайте також: В Нідерландах законодавчо посилили захист журналістських джерел

Томас Кент очолив "Радіо Свобода" у червні 2016 року. До цього він 44 рокм працював журналістом і редактором в агентстві Associated Press, свого часу очолював Московське бюро агентства AP.

Наступник Томаса Кента на посаді президента "Радіо Свобода" поки що не призначений.

Фото: "Радіо Свобода"

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>