Рева назвав два документи, потрібні для оформлення субсидії

Рева назвав два документи, потрібні для оформлення субсидії

Укрінформ
Для оформлення субсидії у загальних випадках необхідні лише заява і декларація про доходи, інші довідки подавати в органи соцзахисту не треба.

На цьому наголосив міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

"Має бути два основні документи (заява і декларація про доходи — ред), на підставі яких призначається субсидія. Інші документи можуть від вас вимагати лише в тому випадку, якщо ваша справа йде на комісію", - сказав Рева.

Він уточнив, що довідки потрібні, якщо громадяни бажають оформити субсидію не на всіх зареєстрованих, а лише на осіб, які фактично проживають у помешканні. Тоді до справи додаються документи з місця роботи в іншому місті, про навчання в іншому місті, про перебування на лікуванні, про постійне місце проживання з ЖЕКу, сільської чи селищної ради.

Читайте також: Субсидії у 2019 році отримають всі, хто не може платити “комуналку” — Рева

Субсидію призначають на рік – від травня до травня наступного року. Розмір субсидії розраховують окремо на літній період і окремо – на зимовий виключно на основі доходів осіб, що зареєстровані і фактично проживають у помешканні.

Якщо допомогу уже призначено на новий рік (2018-2019 рр.), у жовтні їх розмір на опалювальний сезон розрахують автоматично, без повторного звернення, наголосив міністр.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-