Міністерство інформполітики презентувало танцювальний проект для вояків

Міністерство інформполітики презентувало танцювальний проект для вояків

Укрінформ
Міністерство інформаційної політики України презентувало соціальний проект «Запроси мене з війни», який має на меті популяризувати Збройні сили та психологічно реабілітувати захисників Батьківщини.

Як повідомила радник міністра інформаційної політики України з питань міжнародної комунікації Марина Соботюк, військові готувалися  протягом 5 місяців аби вже  12 жовтня вийти на паркет, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Ви будете мати можливість побачити історії наших захисників у постановках танців, їхні правдиві  розповіді життя. Ми підійшли до цього дуже відповідально, вислухали кожну історію. Ми зібрали 20 пар, поспілкувалися із ними наживо і підібрали відповідний танок для них, це танго, румба, сальса", - сказала Соботюк.

За її словами, у кожної пари  ситуація  різна: історія матері й сина, який пішов захищати Україну; закоханих, які одружилися на війні; друзів, які, можливо, втратили один одного; історія людей, які мають обмежені фізичні можливості, але не втратили віру в життя.

Урочистий захід до Дня захисника України відбудеться 12 жовтня у Колонній залі Київської міської державної адміністрації. "Це не лише реабілітація і не лише популяризація. Тому ми  й не  ставилися до цього як до фінальної точки 12 жовтня, аби показати усі 20 пар. Буде  чудова можливість виступити, будуть гарні сукні, буде гарна атмосфера. Але це буде мати продовження, бо вже пишуть інші волонтери, питають, чи буде такий проект на наступний рік, бо хочуть брати участь у ньому", - сказала Соботюк.

За її словами, ідея зробити цей проект виникла після того, як «українська амаzонка», фронтовий волонтер Наталія Прилуцька на своїй сторінці у соціальній мережі висловила думку, що було б  добре організувати танці, аби сприяти реабілітації бійців.

"Війна - це такий час, коли навіть у цій щоденній втомі, у бруді, у вогні люди вміють посміхатися, уміють жити, принаймні вчаться це роботи у дуже різний спосіб. І танець - це один із них",- сказала Прилуцька.

Вона  переконана, що у реабілітації варто використовувати усі методи, які можуть хоча б трохи допомогти. 

Прилуцька мріє про те, що після реалізації цього проекту, буде відкрито школу танців для військовослужбовців. 

Читайте також: Реабілітація учасників АТО: у Порошенка розповіли про новий законопроект

 Керівник студії BIG DANCE Богдан Головатенко визнав, що вчити військових танцювати нелегко, бо з одного боку вони готові виконувати команди, а з іншого  - мають свою точку зору. "У них є багато того, чому нам варто повчитися це й воля, цілеспрямованість, бажання вчитися. Вони приходять на тренування із очима, що горять. Звісно,  про кожну постановку можна багато говорити, але краще побачити", - сказав він.

Під час кожного виходу на великому екрані транслюватиметься фотоісторія учасників проекту під музичний супровід від гуртів The Doox та «Без Обмежень».

На урочистий захід запрошене вище керівництво держави, представники дипломатичних місій в Україні, депутати, голови ОДА, міжнародні та українські ЗМІ, представники міжнародних фондів, українських та закордонних компаній.

Фото: zhitomir.info

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-