Україна і Молдова обговорили новий закон про освіту

Україна і Молдова обговорили новий закон про освіту

Фото
Укрінформ
У Кишиневі пройшло засідання спільної молдавсько-української групи з питань освіти. 

Як повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Молдові, в засіданні взяли участь замміністра освіти і науки України Павло Хобзей, посол України у Молдові Іван Гнатишин, міністр освіти, культури і досліджень Молдови Моніка Бабук і держсекретар міністерства Ігор Шаров. 

"Під час зустрічі було проаналізовано хід імплементації Україною рекомендацій Венеціанської комісії в контексті нового закону про освіту, а також поглиблення партнерства двох країн з метою забезпечення освітніх потреб національних меншин в Україні і Молдові", - зазначила Бабук. 

Посол України у Молдові Іван Гнатишин
Посол України у Молдові Іван Гнатишин

Хобзей завірив, що "Україна має намір чітко наслідувати рекомендації Венеціанської комісії у сфері освіти". 

Під час зустрічі обговорювалися також питання розробки підручників і програм, призначених для національних меншин, формування педагогічних кадрів, забезпечення підручниками і художньою літературою шкіл з викладанням на національних мовах в Молдові та Україні. 

У рамках візиту в Культурно-інформаційний центр при Посольстві України в Молдові делегація на чолі із  замміністра освіти  зустрілася з очільниками українських громадських організацій і викладачами української мови в школах. В ході зустрічі було обговорено проблеми, з якими стикаються вчителі в школах з вивченням української мови в місцях компактного проживання етнічних українців, а також висловлені побажання у вирішенні насущних питань освітнього процесу. 

Читайте також: Країни-члени ГУАМ погодили спільну заяву, яку підпишуть у жовтні

Українська делегація відвідала також кишинівський молдавсько-український ліцей імені М.Коцюбинського. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-