Місцеві мовники невдовзі зможуть ретранслювати

Місцеві мовники невдовзі зможуть ретранслювати "Армія FM" - Костинський

Укрінформ
Найпопулярнішим серед місцевих мовників є "Радіо Промінь", а невдовзі вони отримають можливість ретранслювати і військову радіостанцію "Армія-FM", на яку до Національної ради надходить дедалі більше заявок.

Про це сказав член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський під час прес-конференції в Укрінформі, повідомляє кореспондент агентства.

"Серед програм "UA:Українське радіо", "UA:Культура", "UA: Промінь" найбільш популярним у місцевих мовників є "Радіо Промінь". 23 місцеві радіостанції у 32 населених пунктах здійснюють чи готуються здійснювати мовлення та ретрансляцію "Радіо Промінь". Найбільше покриття "Радіо Промінь" зросло в Харківській області, де ретрансляція буде здійснюватися на 16 частотах", - зазначив Костинський.

Він також додав, що 6 місцевих радіостанцій ретранслюють "Українське радіо" і 3 несуть у маси контент "Радіо Культура".

"На наступному конкурсі "Мовлення громад" ми додамо до Суспільного мовлення можливість ретрансляції "Армії FM", оскільки до нас надходять заявки і є бажаючі розповсюджувати і контент цієї військової радіостанції", - повідомив член Нацради.

Читайте також: Частоти для місцевого мовлення за три роки отримали 20 областей - Нацрада

Водночас він уточнив, що ретрансляцію Суспільного мовлення, відповідно до умов конкурсу, здійснюють 32 місцеві радіостанції у 41 населеному пункті України.

"Це для того, щоб ми виграли у двох напрямках - за рахунок власного мовлення давали людям місцеві новини, дискусії за участі місцевих лідерів громадської думки і водночас залучали наших громадян у загальнонаціональний інформаційний дискурс", - наголосив Костинський.

Він також повідомив, що найближчим часом планується провести форум місцевих мовників для обміну досвідом розбудови мовлення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-