Після нападу Гандзюк перенесла вже 11 операцій

Після нападу Гандзюк перенесла вже 11 операцій

Укрінформ
За 50 днів після замаху на життя активістка та керівник справами Херсонського міськвиконкому Катерина Гандзюк перенесла вже 11 операцій з видалення змертвілих тканин та пересадження шкіри.

Про це Центру інформації про права людини розповів чоловік потерпілої Сергій Денисов.

Як зазначається у повідомленні, одинадцята операція була проведена 18 вересня.

"Скільки ще операцій потрібно - складно сказати, це постійно в процесі обговорення через таке масивне ураження кислотою", - розповів Денисов.

Чи планується продовжити лікування за кордоном, теж поки невідомо, оскільки стан нестабільний, і кожен наступний день починається як новий - з новими проблемами.

З успішних результатів лікування – це врятоване око, тобто збережено зір, уже частково нова шкіра, яка прижилася, та загалом поліпшення загального стану Катерини.

Читайте також: Напад на Гандзюк: підозрюваний за період служби в міліції отримав три стягнення

Лікарі все ще не виключають можливі ризики, а відтак і загрозу життю через найменшу інфекцію, яка може завадити лікуванню та видужанню, тому Катерина досі в реанімації, додав чоловік потерпілої.

Нагадаємо, 31 липня невідомі облили Гандзюк сірчаною кислотою, яка обпекла 40% її тіла. Це руки, частина спини, шиї, обличчя. Після первинної допомоги в херсонській лікарні її 1 серпня екстрено санітарним літаком транспортували до Києва.

Наразі в замаху на життя Гандзюк підозрюється п'ять осіб, четверо з них визнали свою провину. П'ятий співучасник, на якого вказують інші підозрювані як на організатора замаху, заперечує свою причетність.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-