Як звичайний білоцерківський дитячий садочок став енергоефективним

Як звичайний білоцерківський дитячий садочок став енергоефективним

Укрінформ
Турецьке агентство зі співробітництва та координації (ТІКА) здійснило термомодернізацію дитсадка №32 у м. Біла Церква. 

Як результат, у дошкільному закладі встановлено 42 енергозберігаючих вікна, які не пропускають холодне повітря і підтримують сприятливий клімат у його приміщеннях. У садочку також замінено чотири вітражі, загальною площею 300 кв. м., через які коридори охолоджувалися до критичної позначки +5 градусів взимку, що суперечить будь-яким нормам. Тож тепер в усіх приміщеннях закладу зберігається саме та температура, яка відповідає санітарним нормам та сприяє покращенню виховного процесу.

Тепер дітлахи не хворітимуть, а із задоволенням проводитимуть час у комфортних і теплих приміщеннях – не лише у кімнатах, а й у їдальні та спортивному залі. При цьому значно зменшиться споживання енергоресурсів, тож за рахунок цього муніципалітет зможе перенаправити заощаджені кошти на модернізацію інших дошкільних закладів.

До речі, це один з небагатьох дошкільних навчальних закладів Білої Церкви, які сьогодні повністю обладнані енергозберігаючими вікнами.

Турецьке агентство зі співробітництва та координації (TİKA) – турецька державна структура, відповідальна за надання Турецькою Республікою технічної допомоги та допомоги з розвитку. Координаційний офіс ТІКА в Україні реалізує проекти в різних сферах, як-от освіта, охорона здоров’я, захист культурної спадщини, посилення інституційної спроможності органів державної влади, тощо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-