Екс-заступник голови АП Шимків очолив раду керуючої компанії "Дарниця"

Екс-заступник голови АП Шимків очолив раду керуючої компанії "Дарниця"

1409
Ukrinform
До його компетенцій увiйдуть міжнародні зв’язки компанії, стратегічне планування, розвиток та впровадження нових технологій.

Про це повідомляється на сторінці компанії в Facebook.

"Ми раді, що Дмитро Шимків приєднався до нашої команди. Безумовно, його управлінський досвід, отриманий у великих компаніях, в тому числі - міжнародних, стане вагомим внеском в досягнення стратегічної мети "Дарницi" – закріпити лідерство на українському ринку та стати сильним гравцем на глобальному фармацевтичному ринку", - прокоментувала генеральний директор ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця" Світлана Діденко.

"Дарниця" - це сучасна, динамічна та прибуткова українська компанія. Виведення її в клуб світових фармацевтичних гравців – цікавий виклик для мене як бiзнесмена. Мені також імпонує те, що висока додана вартість не тільки створюється «Дарницею» в Україні, але і інвестується в Україну", - зазначив Дмитро Шимків.

Нагадаємо, Дмитро Шимків – підприємець та топ-менеджер сфери інформаційних технологій із 20-річним досвідом. В 2007 році почав працювати у "Microsoft Україна", а в 2009 - 2014 роках очолював представництво корпорації в Україні. З липня 2014-го до серпня 2018 року обіймав посаду заступника голови Адміністрації Президента України.

За його участі було створено Національну раду реформ, впроваджено технології мобiльної передачi даних 3G і 4G, запущено інноваційні проекти Prozorro, створено Украінський культурний фонд, реалізовано проект популяризації і вивчення англійської мови GoGlobal тощо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-